הרעיון שמאחורי השיטה הוא:
שיטת הפיקדון, אשר פותחה ע"י חברת ט.ש., מחליפה את השיטה הישנה והמסורבלת של קניית משטחים ופוטרת אתכם מ"כאב הראש" הכרוך בניהול לוגיסטי של מלאי משטחים. בשיטת הפיקדון אתם שוכרים משטחים איכותיים בכמות, במועד ובמיקום הדרוש לכם, תמורת דמי שימוש ופיקדון. משטחים אלו משמשים אתכם למשלוח סחורה אל לקוחותיכם ואילו ט.ש. אחראית על איסופם מהלקוחות, או מנקודות האיסוף הרבות של החברה.

חיסכון באחזקת מלאי משטחים

מסלול הפיקדון חוסך מכם את הצורך באחזקה ובאחסון מלאי משטחים. חברת ט.ש. משטחים ואריזות תספק לכם את כל כמות המשטחים הדרושה, במידות המתאימות לכם ובתזמון המתאים.

חיסכון בעלויות רכישת משטחים

מסלול הפיקדון מאפשר לכם לשלם רק עבור השימוש שעשיתם במשטחים – בלי להקצות משאבים כספיים לרכישתם.

התמקדות בליבת העסק

שיטת הפיקדון משחררת אתכם מהצורך להקדיש משאבי ניהול יקרים לניהול לוגיסטי של מלאי המשטחים ולתחזוקתם השוטפת ומאפשרת לכם להקדיש את כל זמנכם לפיתוח העסק ולניהולו.

חיסכון בעלויות שינוע

במסגרת שיטת הפיקדון, חברת ט.ש. מחזיקה משטחים המתאימים לרוב ארגזי המשאיות. משטחים אלה יאפשרו לכם להעמיס סחורה בכמות המותרת המקסימלית והאופטימלית ובכך, לייעל את מערך ההובלה וההפצה שלכם.

חיסכון בעלויות אחסון

המידות האחידות של המשטחים, מאפשרות לכם לנצל ביעילות מרבית, את שטח האחסון במחסני הארגון.

שירות יעיל ומהיר

חברת ט.ש. משטחים ואריזות בע"מ מחזיקה צי משאיות גדולות, המשמשות לאספקת משטחים, לכל נקודה ברחבי הארץ, שישה ימים בשבוע, החל מ-7:00 בבוקר ועד 17:00.

משטחים בטוחים יותר

איכות הייצור חסרת הפשרות של המשטחים מתוצרת ט.ש. ובקרת האיכות המתמדת להם הם זוכים בכל החזרה, מספקות לכם ולעובדים שלכם, משטחים יציבים וסביבת עבודה בטוחה יותר.

הפיקדון שלכם לעולם ירוק יותר

המשטחים המושכרים במסגרת שיטת הפיקדון, משופצים וחוזרים אל מעגל הלקוחות, כשהם תקינים ומפולסים. זאת לעומת משטחי עץ ופלסטיק חד-פעמיים, המזהמים את הסביבה.